vcccm-father-otec-libor-svorcik

Fr. Libor Švorčík

Vystudoval Teologickou fakultu v Litoměřicích a v Praze, byl vysvěcen na jáhna v roce 1994 a stal se kaplanem – jáh​nem v Chomutově. V roce 1995 odjel do Spojených Států do Washingtonu D.C. kde pracoval jako dobrovolník v Christ House –společenství starající se o bezdomovce. O rok pozdeji (1996) byl vysvědcen v Litomeřicích na kněze a stal se duchovním správcem farnosti Liběšice u Žatce. V roce 1999 odjel do Kanady do Toronta, kde strávil 20 let správou českých misií v Kanadě. V roce 2020 se přemístil do Velehradu – české katolické misie v Kalifornii , kde vykonává duchovní službu pro české krajany v San Diegu, Los Angeles a San Franciscu. V roce 2010 byl otec Libor Švorčík oceněn medailí Jana Masaryka.

Misie Velehrad

 • VCCCM (VELEHRAD CALIFORNIA CZECH CATHOLIC MISSION)

 • 344 Koch Avenue

 • Placentia, CA 92870

 • United States

 • Tel.: +1 (714) 203 1111

P.Libor – Kontakt

Napište nám

  May God Reward You for Your Generosity!

  Our mission’s ongoing existence and success rely on our collective commitment to providing sustained financial support, ensuring that we can continue making a positive impact on the lives of those we serve.

  DAROVAT

  Přihlašte se k odběru našich zpráv  Přihlášením k odběru uděluji svůj souhlas VCCCM aby mi zasílala měsíčnik Věstník, pozvánky na mše a jiná oznámení.